Про компанію

Наша команда

Про компанію

Юридична компанія ТИТАН

Юридична компанія ТИТАН працює на ринку юридичних послуг понад 11 років, успішно розробляючи та втілюючи для клієнтів стратегії успіху. Наша компанія увійшла в ТОП-100 найкращих юридичних фірм в Україні за версією видання «Юридична практика» у 2020 році. Також ми потрапили у список ТОП-100 компаній країни за версією авторитетного видання «Юридична газета». Зокрема «ТИТАН» визнали лідером ринку у наступних практиках:

  • Судова практика – 10 місце(Group 2)
  • Захист бізнесу – 4 місце(Group 2)

Насправді, серед існуючого багатоманіття юридичних компаній, клієнту досить непросто обрати юридичного партнера для вирішення своїх задач. Проте ми маємо своє бачення з цього приводу: варто звертати увагу саме на склад команди, досвід персоналій, та їх реальні результати – кейси. Ми з командою сумлінно працюємо з 2009 року, маємо більше 200 успішних кейсів та завжди націлені на досягнення позитивного результату. 

Так, глибока юридична експертиза, знання функціонування судової̈ системи та органів державної влади дають змогу точно оцінити ризики навіть у найскладніших ситуаціях. Команда ЮК «ТИТАН» всебічно підходить до вирішення питань будь-якої складності та індивідуально розробляє покроковий план дій з врегулювання. 

Наша команда

Сергій Педак
Сергій Педак
Керуючий партнер компанії «ТИТАН», кандидат юридичних наук, адвокат, член громадської ради при ДФС України.
Олег Черкашин
Олег Черкашин
Партнер
Віктор Шерегі
Віктор Шерегі
Партнер, адвокат

Звернення керуючого партнера ЮК «ТИТАН»

Що вам важливо знати про нашу компанію

Иконка

Більше ніж 354 млн. у.о. захищених активів клієнтів

Иконка

11+ років безперервної юридичної практики

Иконка

Понад 200 виграних судових справ

Якщо у вас виникли питання

Залиште контактні дані та короткий опис проблеми, і ми з вами зв’яжемося