Кейси юридичної компанії ТИТАН

Адвокати ЮК ТИТАН супроводжують стягнення кредитного портфеля в розмірі близько 25 млн. доларів за заборгованістю фізичних і юридичних осіб. При цьому, адвокати супроводжують угоди з відступлення права вимоги, судовому та позасудовому стягненнях заборгованості з боржника, обслуговування нерухомого майна придбаним в процесі стягнення заборгованості, його оперативним управлінням або продажем.

В останній резонансній справі, адвокати ЮК ТИТАН вступивши в справу на стороні відповідача, домоглися судового рішення про відмову в задоволенні позову банку щодо стягнення з підприємства суми боргу в 3 млн. доларів США за рахунок предмета іпотеки та поручителів.

В ЮК ТИТАН звернулося провідне в країні підприємство з виробництва підакцизних товарів з проханням про супроводі оскарження податкових повідомлень – рішень на загальну суму 18 млн. грн. і сприянню в закритті порушення кримінального провадження щодо ухиляння від сплати податків.

Адвокати представляли інтереси підприємства в судах трьох інстанцій і довели факт незаконності вимог податкових повідомлень-рішень. В подальшому кримінальну справу було закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину і ЮК ТИТАН звернулася до суду з позовом про стягнення з органів ДФС шкоди в зв’язку з перешкоджанням в діяльності підприємства.

В ЮК ТИТАН звернулося Державне підприємство за юридичною допомогою у врегулюванні суперечки з Державною виконавчою службою України.

З огляду на всі доводи представника, надані матеріали і докази, суд прийшов до висновку про задоволення позовних вимог, а саме, було скасовано Постанову про арешт коштів боржника по зведеному виконавчому провадженню в розмірі 966 385 683,10 грн. і зобов’язали Державну виконавчу службу України розглянути питання про зупинення виконавчого провадження відповідно і в терміни, передбачені положеннями Закону України «Про виконавче провадження».

ЮК ТИТАН супроводжує діяльність аграрних підприємств, в тому числі експортно-імпортні операції, управління земельними ділянками, отримання дозвільних документів, фінансування придбання с/г техніки.

У 2017 р. за допомогою ЮК ТИТАН було експортовано в Європейський союз більше 1 млн. літрів вина і 350 тис. літрів сокового концентрату.

Адвокати ЮК ТИТАН мають досвід супроводу міжнародних контрактів з імпорту сільськогосподарської техніки та обладнання для переробки аграрної продукції.

У 2017 р ЮК ТИТАН успішно подало позов в інтересах сільгоспвиробника до органів Держгеокадастра про визнання права оренди на земельну ділянку в Миколаївській області площею 395 га. так як відповідач не визнавав дійсність договору оренди землі. Внаслідок чого, фермерське господарство змогло розширити площу обробки і свій прибуток.

Адвокати ЮК ТИТАН захистили інтереси підприємства з виробництва будівельної кераміки від неправомірних рішень Державної служби геології та надр з припинення спеціального дозволу на користування надрами.

Відгуки клієнтів