Кар’єра

За роки активної роботи ми щоразу впевнюємось знову і знову: команда – ключова складова успіху і для нашої компанії, і для успішного вирішення делегованих нам клієнтами задач. Саме тому ми приділяємо формуванню сильної успішної команди величезну увагу. Наразі розвиток команди, створення максимально комфортних умов роботи (як фізично, так і емоційно), щоденне забезпечення цікавими задачами –   пріоритетні напрями, що визначив керуючий партнер – Сергій Педак для розвитку ЮК ТИТАН.

Окрім актуальних вакансій, у цьому розділі ми будемо публікувати запрошення на стажування. На даний момент в ЮК ТИТАН втілена та успішно працює програма стажування молодшого юридичного персоналу, завдяки котрій студенти, випускники та молоді юристи можуть отримати чудовий досвід – працювати відразу за відлагодженими бізнес-процесами досвідченої юридичної компанії, отримувати та виконувати цікаві задачі, що ведуть до успіху клієнта, отримати практику на реальних справах, та, звісно, отримати нові цікаві контакти та знайомства, виконуючи обов’язкове маркетингове навантаження, що передбачене для кожного члена колективу.

Умови стажування: стажером може буди студент I-V курсів юридичних факультетів ВУЗів, аспіранти, випускники. Графік роботи для стажерів обговорюється індивідуально, та зазвичай складає від 3 до 8 робочих годин на день (5-денний робочий тиждень). Тривалість стажування також обговорюється індивідуально з кожним стажером, в залежності від його мети, та зазвичай становить від 1 до 6 місяців. Успішне стажування може бути завершено працевлаштуванням на посаду молодшого юриста в ЮК «Титан».

Крім того, ЮК ТИТАН також надає можливість стажування молодим фахівцям в напрямку маркетингу, PR, інформаційних технологій.

Якщо вас зацікавила співпраця з нашою компанією, будь ласка, направляйте резюме з фото та зазначенням бажаної посади на пошту titan.lawer@gmail.com

Якщо на момент отримання резюме в нашій компанії не буде вакантних посад, ми внесемо ваше резюме до бази даних, та відразу повідомимо вас при появі підходящої вакансії.

Вакансія:

Старший юрист
  • опыт работы — от 5 лет
  • полная занятость
Маркетолог
  • опыт работы — от 2 лет
  • полная занятость