Історія успіху: як врегулювати корпоративний конфлікт і зберегти бізнес

Уявіть ситуацію: ваш бізнес-партнер, з яким ви до цього успішно вели спільний бізнес, за один день вилучає всю документацію, створює окремі компанії та виводить на них ключові активи!

Як наслідок — отримує він всі необхідні механізми впливу для усунення вас від управління бізнесом. 

Що робити та як не втратити справу, на яку ви витратили стільки часу та зусиль?

Саме з такою ситуацією клієнт звернувся до Юридичної компанії Титан!

 

Врятувати бізнес клієнта потрібно було зробити в найкоротші строки.

У цьому випадку важливо залишатися з холодним розумом та реагувати оперативно. Команді юридичній компанії “Титан” вдалося виявити ключові бізнес-потреби клієнта та запропонувати дієву стратегію врегулювання конфлікту.

Тож із радістю ділимося історією успіху та стратегією захисту бізнесу клієнта:

1. На першому етапі ми провели переговори з контрагентом для вирішення конфлікту мирним шляхом — адже не в кожному випадку потрібно одразу звертатися до суду чи використовувати інші «силові» засоби.  Завдяки нашій якісній підготовці нам вдалося відстояти інтереси клієнта та досягти вигідних для нас умов вирішення конфлікту! 

2. Тож на наступному етапі наші юристи розробили договори, які допомогли придбати частки в компаніях, на яких були розміщені ключові рухомі й нерухомі активи підприємства.

3. На третьому етапі реалізації стратегії ми провели податкову реструктуризацію групи компаній для ефективного та законного подальшого ведення бізнесу з урахуванням господарської специфіки.

 

Завдяки зусиллям юристів «ТИТАН», наш клієнт продовжує вести господарську діяльність без остраху, адже укладені договори та проведені структурні заходи встановили ефективний розподіл сфери впливу, який захищає всіх учасників бізнес-процесу!

 

Надамо професійну консультацію щодо вирішення корпоративних конфліктів і спорів з партнерами по бізнесу!

Сподобалася стаття?

Підпишіться на нашу розсилку, та отримуйте щомісяця актуальну і корисну інформацію абсолютно безкоштовно.